Broneeri aeg: +372 5556 5938
Narva mnt 59, Tallinn – Vaata kaarti
Eksklusiivsed massaažid

Tiibeti hooldus

See on soojendatud mineraalide rikas segu Tiibeti kivipurust ning surnumeresooladest, kombineerituna aroomiõlide ning idamaiste mõjutustega massaažiga.

Tiibeti kivid on ette valmistatud kubudeks, kasutades selleks spetsiaalseid kotikesi. Neid soojendatakse ja kohandatakse vastava essentsõliga, ning kastetakse Magusa Mandli Õli sisse ja asetatakse need kindlatele punktidele kehaosadel. Seejärel järgneb spetsiaalne masaaz.

Antud hooldus reaktiviseerib vereringet, koorib, puhastab, rahustab ja dreneerib. Lõplikud tulemused on pehme ja sametine nahk, meeldiv soojuse tunne, kergus ja sügav lõõgastus. Samuti tänu massaazile, jääb see erakordne kogemus meelde veel pikaks ajaks, peale hoolduse lõpetamist.

Kestus: 60 min – 70 €

 

Lomi Lomi massaaž

Sujuvad, voolavad liigutused massaaži ajal meenutavad graatsilist tantsu pideva rütmi saatel. Aroomid, eeterlikud õlid, etnilised rütmid koos “ringleva” hingamistehnikaga täidavad keha jõu ja energiaga. Massaaži käigus toimub organismi täielik taastumine füüsilisel, psühhoemotsionaalsel ja vaimsel tasandil. Paraneb vereringe, taastub liigeste liikuvus, toimub lihaste lõõgastumine. Lisaks sellele vabanetakse vanadest emotsioonidest, mis on “salvestatud” keha joonises, avanevad energia kanalid, suureneb loomingulisus. Mõtted saavad selgeks ja positiivseteks, inimene täitub armastusega ja saavutab ühtsuse maailmaga.
Kestus: 60 min – 60 €
Kestus: 90 min – 75 €

 

Bambusemassaaž

Bambusemassaaž on soojendava, lõõgastava, rahustava ja taaselustava toimega heaoluhoolitsus, mis sobib nii meestele kui naistele. Bambusemassaaži tehakse spetsiaalselt silendatud erineva suurusega bambuskeppidega. Hoolitsus on reaktiviseerivate ja vettväljutavate omadustega, seetõttu sobib eriti hästi naistele turses või kiulise tselluliidi korral. Massaaž stimuleerib keha vere- ja lümfiringet ning tekitab meeliülendava heaolutunde.

Bambusemassaaž- see on Teie eksootiline puhkus !
Kestus: 60 min – 60 €