Broneeri aeg: +372 5556 5938
Narva mnt 59, Tallinn – Vaata kaarti

Pakett 1

•    Klassikaline pediküür + püsilakk
•    Delilatsioon jalgadele

Klassikaline pediküür
Jalavann, paksendite eelmaldamine, küünenahkade korrastamine, massaaž, jalakreem mis pehmendab nahka ja taastavb selle elastsuse.
Geel-lakk või püsilakk on uusim ja eksklusiivseim UV tehnoloogia küünelakk, mis ei kooru maha, ei kaota läiget ja püsib kaunina 3-5 nädalat. Püsilakk tagab elastsed küüned samal ajal neid kaitstes ja tugevdades.
Delilatsioon jalgadele kuuma vahaga.

Kestus: 2t 15min
Hind – 45 €

Pakett 2

•    Klassikaline pediküür + püsilakk
•    Prafiinihoolitsus jalgadele
•    Klassikaline maniküür + püsilakk
•    Prafiinihoolitsus kätele

Jalahooldus
Jalavann, paksendite eelmaldamine, küünenahkade korrastamine, koorimine, parafiini mask, massaaž, jalakreem mis pehmendab nahka ja taastavb selle elastsuse.
Kätehooldus
Kätevann, küünenahkade korrastamine, viilimine, poleerimine, koorimine, parafiini mask,  massaaž.
Geel-lakk või püsilakk on uusim ja eksklusiivseim UV tehnoloogia küünelakk, mis ei kooru maha, ei kaota läiget ja püsib kaunina 3-5 nädalat. Püsilakk tagab elastsed küüned samal ajal neid kaitstes ja tugevdades.

Kestus: 4 t
Hind – 60 €

Pakett 3

•    LIPO-DRAINAGE 3D jalgade modelleeriv
•    Büsti hooldus Morpho Bust

Oma ravipõhisele meetodile truuks jäädes pakub Ericson Laboratoire uut, mittekirurgilist programmi 3D LIPO-DRAINAGE. Tegemist on protseduuride kompleksiga, mis põhineb kolmesuunalisel võitlusel ülekaalu ja veresoonte puudulikkuse vastu:
1.    rasvkoe detoksikatsioon
2.    efektiivne drenaaž
3.    kudede vedelikupeetuse profülaktika
FITNESS REMODELLING – just nii kutsuvad seda meetodit meie spetsialistid.
Protseduur sobib nii lokaalsete tselluliidiilmingute kui ka raske jalgade, tursete, valulike aistingute ja veenipuudulikkusest tingitud ebamugavustunde raviks. Protseduuri tulemused muutuvad kiiresti nähtavaks: naha seisund ja reljeef paranevad, raskustunne jalgades kaob, efektiivne drenaaž tagab uskumatu kergustunne. Lõpptagajärjeks on tselluliidi ja „apelsinikooreefekti“ vähenemine ning kadumine.
Büsti hooldus Morpho Bust
Uus ainulaadne protseduur, mis võimaldab teil luua suurema, võrgutavama büsti ilma plastiliste  kirurgide abita. Võimas tugevdav mõju nahale, mis võimaldab saavutada  rindade suurendamise effekti,  venitusarmide eemaldamine, naha muutmine pringimaks. Hooldus  sisaldab üksnes looduslikke koostisosi taimse päritoluga, seega saab kasutada igas eas, samuti rinnaga toitmise ajal.  Hooldus sisaldab intensiivset ravi (Derma-koorimine, multiaktiivne pinguldav seerum, kreem-mask, modelleeriv mask, kreem).

Kestus: 2t 15min
Hind – 92 €

Pakett 4

•    Longue Vie Soleil näohooldus
•    Föönisoeng

Longue vie Soleil
Ainulaadne hooldus valmistab Sinu naha ette päevitamiseks ning parandab pärast päevitamisest tekkinud nahakahjustused.
Tulemused: hoolduse tulemusena päevitub nahk ühtlasemalt ning intensiivsemalt. Naha loomulik kaitsevõime on tugevdatud ning on paremini ette valmistatud esimesteks päikesevannideks.
UV-kiirguse poolt tekitatud kahju on neutraliseeritud ning päevitus muutub sügavamaks ja kestab kauem. Nahk särab ilust ning on nooruslikum.

Kestus: 2t
Hind – 55 €

Pakett 5

•    Konsultatsioon ja personaalse programmi koostamine
•    Skulptureeriv massaaž – kuu abonement (8 korda)

VERTO massaaž – see on metoodika, mis on suunatud organismi ealiste muutuste korrigeerimisele ning mida soovitatakse kasutada: sünnitusjärgsel perioodil; see massaaž soodustab ainevahetuse paranemist sünnitusjärgsel perioodil ja on suunatud figuuri korrigeerimisele, see on sobiv tugi- ja liikumisaparaadi haiguste profülaktikaks, une normaliseerimiseks, suurepärase välimuse loomiseks, üldise enesetunde parandamiseks, ärrituvuse ja väsimuse kõrvaldamiseks.

Ühe pritseduuri kestus: 1t
Hind – 260 €