Broneeri aeg: +372 5556 5938
Narva mnt 59, Tallinn – Vaata kaarti

Šokolaadikokteil

 

Šokolaad on mälestus lapsepõlvest, kui me tahtsime sattuda šokolaadiriiki ning peadpidi sukelduda šokolaadi. Nüüd on meil reaalne võimalus viia oma lapsepõlveunistus täide! Igaüks võib vabaneda lõpututest stressidest ja hellitada ennast sooja ja meeldivalt sulava šokolaadiga! See on eksootiline protseduur hämmastava kosmeetilise mõjuga, mis on tingitud kakao ainulaadsest toimest.

Te naudite vaimustavat šokolaadiaroomi ja šokolaadikallistused noorendavad ja toidavad Teie nahka, vabastavad toksiinidest, on toniseerivad ja stressileevendavad.

 • Šokolaadikoorimine

  Šokolaadi õrn koorimine on looduslik koorimine. Mõruda šokolaadi ja kakaovõi abil puhastatakse, toidetakse ja niisutatakse nahka.

 • Šokolaadimähis

  Teil tuleb sukelduda soojast paksust šokolaadimassist kookonisse, mis sisaldab suures koguses magneesiumit – stressivastast elementi, lõdvestab lihaspingeid ja muudab naha elastseks, jättes kehale šokolaadilõhna.

 • Šokolaadimassaaž

  Šokolaadimassaaž on üks lõõgastavaim, tundlikuim ja võibolla sensuaalseim massaaž kõikidest saadavatest: täielik lõdvestumine nii füüsiliselt kui ka teadvuse tasandil. Šokolaadimassaaži ajal kasutatakse mandliõli, mille toimel nahk muutub siidiseks ja siledaks ning naha toon muutub kenaks ja ühtlaseks. Tänu maagilisele magusa elu lõhnale tõstab massaaž Teie tuju ja laeb keha energiat täis!

 • Šokolaadinäohooldus

  Šokolaadinäohooldusel on tänu plastifitseeruva šokolaadimaskile võimas stressivastane mõju, mille kutsuvad esile kakao ja merevetikate raviomadused. Aktiivsed toimeained leevendavad lihaspingeid, siluvad ja trimmivad nahka. Protseduur on soovitatav stressis nahale, samuti vabanemiseks vananemisemärkidest ja noore naha säilitamiseks.

 • Spa muusika
 • Valgusteraapia
 • Aromaatne toniseeriv tee + magus kompliment

Kestus: 2t 30 min
SPA programmi hind – 145 €