Broneeri aeg: +372 5556 5938
Narva mnt 59, Tallinn – Vaata kaarti

Meretuul

Meretuul… kõlab võluvalt ja saladuslikult. Sellest kuuleb meretuule õrna hingamist ja lainte kahisemist rannikule. Meri on häll miljonitele eluvormidele. Just sellepärast meri teab paremini, kuidas meid turgutada, kui me tunneme end halvasti!

Kõik kasulikud elemendid merevees on koondunud merevetikate rakkudesse, mis on tõeliseks mineraalide-, mikroelementide- ja vitamiinitehaseks. Vetikamähist kasutatakse peamiselt esteetiliste probleemide lahendamisel, nagu seda on figuuri korrektsioon, nahatoonuse taastamine, stressi leevendamine, mikrotsirkulatsiooni parandamine, ilu ja tervise taastamine.

  • Aroomisaun

   Aurutamine aroomisaunas koos taimeekstraktidega.

  • Gommaaž

   Gommaaž (õrn koorimine) kuumal marmoril maa- ja meresoolaga, mis sisaldab pruunvetika (Lehtadru) ekstrakti ja vulkaanilist päritolu maroko muda. Koorimine puhastab tõhusalt epidermist (rakkude pealmist kihti), samal ajal rikastades nahka vitamiinide-, mineraalide- ja mikroelementidega.

  • Talassomähis

   Talassomähis on merivetikamähis, mis aitab kõrvaldada tselluliiti, viib kehast välja liigse vedeliku ja toksiinid. See rikastab organismi mineraalidega, vitamiinidega ja Fucuse ekstrakti mikroelementidega. Fucuse ekstrakt stimuleerib D-vitamiini ja suguhormoonide sünteesi, langetades kehakaalu.

  • Massaaž

   Peale suure hulga suurepäraseid tundeid, puudutusi ja naudinguid, teeb lõõgastav massaaž head Teie tervisele ja vaimsele seisundile.

  • Alginaatnäohooldus

   Alginaatnäohooldus koosneb meigi eemaldamisest ja pehmest koorimisest viinamarja seemnetega, mis õrnalt eemaldab mustuse ja surnud rakud. Arnikaekstrakt pehmendab nahka, aitab taastada naha tervise, sära ja elastsuse. Modelleeriv massaaž näeb ette kerge aroomiga maski viinamarjaekstraktist, mille abil mask võitleb vananemise ilmingutega, silub ja noorendab nägu.

   • Spa muusika
   • Valgusteraapia
   • Spa lõunasöök (teetseremoonia kuivatatud puuviljadega)

Kestus: 2t 30 min
SPA programmi hind – 145 €