Broneeri aeg: +372 5556 5938
Narva mnt 59, Tallinn – Vaata kaarti
Klassikalised massaažid

Aroomiteraapiline massaaž

Aroomiteraapiline massaaž pealaest jalataldadeni, mis viiakse läbi lõõgastavas ja mugavas õhkkonnas, kasutades soojasid idamaiseid eeterlikke õlisid. Massaaž eemaldab toksiinid ning muudab lihased pringiks ja elastseteks. Samal ajal toimub õlide sissehingamine, mis mõjub positiivselt meeleolule.
Kestus: 60 min – 45 €
Kestus: 90 min – 60 €

Klassikaline üldmassaaž

Klassikalise üldmassaaži puhul kasutatakse viit peamist tehnikat: paitamine, vibratsioon, hõõrumine, sõtkumine ja pigistamine. Meetodi eesmärk on tugevdada keha, leevendada pinged ja lõdvestada jäigad lihased.
Kestus: 60 min – 40 €
Kestus: 90 min – 55 €

Kõhumassaaž

Massaaž pinguldab kõhtu, normaliseerib ainevahetust, parandab vereringlust kõhuõõnes. Protseduur sobib nii organismi üldseisundi parandamiseks kui ka talje korrigeerimiseks. Vastunäidustused: jämesoolepõletik, ägedad kõhukoopapõletikud, haavandtõbi, rasedus üle kolm kuu, kõhunäärme-, sapipõie-, munasarja- ja sigmasoole põletik, krooniline gastriit.
Kestus: 20 min – 25 €

Laste massaaž

Tervendav massaaž lisaks meeldivatele emotsioonidele pakub ka haigestumiste ennetavat mõju ning soodustab lapse füüsilist ja vaimset arengut.
Kestus: 40 min – 25 €

Lümfimassaaž

Lümfimassaaž vabastab lümfijuhad ja sooned, mis võimaldab utiliseerida jääkaineid. Samuti see massaaž harmoniseerib ja taastab üldise tasakaalu kõikide siseelundite töös.
Kestus: 60 min – 50 €
Kestus: 90 min – 65 €

Peamassaaž

Peamassaaž on üks meeldivamaid ja tervendavaid protseduure, mis omab mitmeid eeliseid: seda saab teha igas olukorras, klientt ei pea lahti riietuma ega õli kasutama, ning see sobib kõigile: rahustab pisikesi lapsi ja noorukeid, vähendab stressi juhtidel, on kasulik rasedatele naistele, puuetega inimestele ja vanuritele. Hindud usuvad, et peamassaaž toob tagasi tugevuse, jõu ja nooruse. See ei ole ainult viis lõõgastumiseks, vaid ka tõhus vahend keha taastamiseks.
Kestus: 20 min – 20 €

Pea- ja õlavöötme massaaž

Masseeritakse õlgu, kaela ja survepunkte peas. Massaaž vabastab efektiivsemalt ja kiiremini kaelapiirkonna pingetest ning annab hea enesetunde.  Aitab ennetada ja vabaneda peavaludest.

Kestus: 20 min – 22 €

Seljamassaaž

Suurima naudingu massaaži ajal saab inimene seljamassaažist. Seljamassaaž suurendab närvisüsteemi toonust, parandab vereringet, leevendab valu ja tuimuse tunnet, võtab ära tursed ja harmoniseerib siseorganite töö.
Kestus: 30 min – 30 €

Spordimassaaž

Spordimassaaži kasutatakse sportlase füüsiliste võimete parandamiseks. Massaaž on lahutamatuks osaks treeningutest, see valmistab suurepäraselt ette füüsilisteks koormusteks ja vabastab füüsilisest väsimusest peale treeningut.
Kestus: 60 min – 50 €
Kestus: 90 min – 65 €

Tselluliidivastane massaaž

Tselluliidivastase massaaži tehnika põhineb kooskõlastamise ja järjepidevuse printsiibil erinevate võtete kasutamisel (lümfimassaaž, meemassaaž, purgimassaaž, tselluliidivastane massaaž). Ükski aparaat ei suuda asendada käsitsi tehtavat tselluliidivastast massaaži.
Kestus: 30 min – 30 €
Kestus: 60 min – 49 €
Kestus: 90 min – 65 €