Broneeri aeg: +372 5556 5938
Narva mnt 59, Tallinn – Vaata kaarti
Klassikaline näohooldus

Ekspress näohooldus

Ekspress näohooldus on suunatud puhastamisele, niisutamisele ja annab näonahale värskema jume. Peale meigi eemaldamist kantakse näole, kaelale ja dekolteele koorija, mis vabastab naha surnud rakkudest. Järgneb näo massaaž ja mask vastavalt nahatüübile ning aastaajale.
Kestus: 30 min - 35 €

Klassikaline näopuhastus

Peale meigi eemaldamist kantakse näole, kaelale ja dekolteele koorija, mis vabastab naha surnud rakkudest. Surnud rakud ei lase nahal hingata ja takistavad toitainete ja niiskuse imendumist. Järgneb vaporiseerimine ja manuaalne näopuhastus, protseduur sisaldab veel massaaži ja maski.
Kestus: 90 min – 55 €

Klassikaline näomassaaž

Kestus: 30 min - 28 €

Ultraheli näopuhastus

Hooldus puhastab, taastab naha struktuuri ja rikastab nahka hapnikuga. Peale meigi eemaldamist kantakse näole, kaelale ja dekolteele koorija, mis vabastab nahka surnud rakkudest. Järgneb ultraheli näopuhastus (rasunäärmete puhastamine), hapnikuga rikastamine ja mask.
Kestus: 60 min – 55 €

Hiroteraapia

Peale meigi eemaldamist kantakse näole, kaelale ja dekolteele koorija, mis vabastab naha surnud rakkudest, aroomiteraapia. Enrique Garcia nimeline massaaži tehnika, mis lahendab esteetilisi ja füsioloogilisi ülesandeid. Tänu kompleksele mõjule jõutakse stressivastasele tulemusele, kaovad miimilised kortsukesed, tõuseb stressitaluvus, võitlus naha ealiste iseärasustega, viiakse välja liigne vedelik, võetakse maha lihaspingeid, mask.
Kestus: 60 min – 50 €

Hiromassaaž

Meigi eemaldamine. Enrique Garcia nimeline massaaži tehnika, mis lahendab esteetilisi ja füsioloogilisi ülesandeid. Tänu kompleksele mõjule jõutakse stressivastasele tulemusele, kaovad miimilised kortsukesed, tõuseb stressitaluvus, võitlus naha ealiste iseärasustega, viiakse välja liigne vedelik, võetakse maha lihaspingeid.
Kestus: 30 min – 30 €

Värskendav näohooldus

Peale meigi eemaldamist kantakse näole, kaelale ja dekolteele koorija, mis vabastab naha surnud rakkudest, aroomiteraapia, massaaži tehnika on suunatud organismi aktuaalsete probleemide lahendamisele läbi meridiaaniel asuvate punktide. Tulemusena jõutakse tervise paranemisele „seest poolt“, võtab ära väsimuse, taastub kõikide organite töö, tõuseb näo-ja kaelalihaste toonus, nende pinguldumine, noorenemine, aeglustuvad vananemise protsessid, mask.
Kestus: 60 min – 50 €

Alginaatne näohooldus

Alginaadiks nimetatakse algiinhappe soolasid mille peamiseks allikaks on sinivetikad. Alginaadi mask omab intensiivset niisutavat ja pinguldavat toimet, jahutab ja värskendab nahka, teeb poore väiksemaks, parandab jumet, on enneaegse vananemise profülaktikaks. Peale meigi eemaldamist kantakse näole, kaelale ja dekolteele koorija, mis vabastab naha surnud rakkudest, protseduur sisaldab massaaži, alginaatset maski.
Kestus: 60 min – 50 €

Selja hooldus

Seljapuhastus on kompleksmõju üks etappidest akne probleemide lahendamisel salongi tingimustes. Puhastamise programmi käigus nahaala mõjutatakse niiske auruga, mis aitab avada poore ja kõrvaldada toksiinid, koorimine, manuaalne puhastus, hapnikuga rikastamine ja mask
Kestus: 60 min – 60 €