Broneeri aeg: +372 5556 5938
Narva mnt 59, Tallinn – Vaata kaarti
Kevade eripakkumised
Ja ongi käes kevad – muutumise aeg! Ilmselt tuleks ka Teil talveväsimusest vabaneda ning suvi täies relvis vastu võtta! Aprillis ja mais on meil Teile pakkuda 3 kevadpaketti:

Juuste taastus ravi + näohooldus

Pakett nr 1 taastab pärast pakaselist talve Teie juuste läike ja elujõu. Raviprotseduur koos selle tegemisel kasutatava kõrgefektiivse seerumiga taastab kahjustatud juuksed juuksejuurest kuni juukseotsteni, samuti normaliseerib rasunäärmete töö ning Te ei pea enam oma juukseid iga päev pesema.
Nägu – see on Teie hinge peegel, seepärast näidake lähikondlastele, et talveväsimusest ei ole jäänud jälgegi. Pärast Carita Lagoon eliitprotseduuri tegemist räägib Teie tervisest ja noorusest särav nägu liigsete selgitusteta sellest, kui suurepäraselt Te kusagil maailma servas sinises laguunis puhkasite…..

Kestus: 120 min – 90 €
Kevadpakkumine: 120 min – 63 €

Tselluliidivastane kehahooldus + taastav juuste ravi

Pakett nr 2 hoolitseb selle eest, et Te ei kurvastaks mitte ühekski sekundiks seepärast, ei kõige kaunimal muutumisajal ei saa Te miniseelikut kanda. Ericsoni kõrgekvaliteediline Cellulite VIB protseduur säästab Teie aega, mis muidu kuluks kurnavatele treeningutele ja dieetidele ning aitab võitluses tselluliidiga. Tulemuseks on sihvakad siidja nahaga jalad, mis lubavad uhkusega ka kõige lühemat miniseelikut kanda!
Samuti ei ole me unustanud Teie juukseid, mis näevad pärast pakaselist talve üsna elutud välja! Raviprotseduur koos selle tegemisel kasutatava kõrgefektiivse seerumiga taastab kahjustatud juuksed juuksejuurest kuni juukseotsteni, samuti normaliseerib rasunäärmete töö ning Te ei pea enam oma juukseid iga päev pesema

Kestus: 180 min – 102 €
Kevadpakkumine: 180 min – 75 €

Hamam + taastav juuste ravi

Pakett nr 3 valmistab Teie keha esimesteks päikesekiirteks parimal võimalikul viisil ette ning loob kõik eeldused ühtlase ja kauni päevituse saamiseks, mis püsib nüüd tunduvalt kauem kui ettevalmistamata nahal. Samuti kastab rituaal „Hamam” Teid unustuse sügavikku ning lõõgastab Teie keha iga millimeetrit taevaliku muusika helide ja eeterlike õlide joovastavate aroomide saatel. Saun, vahupilved, kontrastsed jääpuudutused, lõõgastav massaaž ja teised õndsusehetked ootavad Teid selles imetlusväärses rituaalis.
Pärast kehale mõeldud rituaali lõpetamist hellitage SPA protseduuriga ka oma juukseid! Taastage oma juuste läige ja elujõud pärast pakaselist talve! Raviprotseduur koos selle tegemisel kasutatava kõrgefektiivse seerumiga taastab kahjustatud juuksed juuksejuurest kuni juukseotsteni, samuti normaliseerib rasunäärmete töö ning Te ei pea enam oma juukseid iga päev pesema.

Kestus: 195 min – 123 €
Kevadpakkumine: 195 min – 86 €