Broneeri aeg: +372 5556 5938
Narva mnt 59, Tallinn – Vaata kaarti

Tai jalatallamassaaž

Iga siseorgan meie kehas omab jalatallal kindlat vastavat punkti. Masseerides kindlat punkti saab ergutada vastava siseorgani tööd. Kasutades punktmassaaži eritehnikat stabiliseerub organismi energiline ja füüsiline tasakaal, paraneb südame-veresoone ja lümfisüsteemi funktsioneerimine, kehast väljuvad jääkained, taastuvad kahjustatud kehafunktsioonid.
Jalatallamassaaž on suunatud immuunsüsteemi tugevdamisele, stressiseisundist väljumisele, pingete ja väsimuse leevendusele. Enne massaaži aurutatakse jalad pehmeks ravisooladega soojas vannikeses. Jalatallamassaaž on üks reflektoorse teraapia meetoditest. Jalataldadel on koondunud kuni 72000 närvilõpet, mis on reflektoorses seoses ülemiste hingamisteede limaskestadega ja muude organitega. Tsoonide (punktide) projektsioonid jalataldadel on seotud siseorganitega nende ühise projektsiooni tasandil suuremate närvisüsteemide kaudu. Mõjutades punktikesi närvilõpmete väljumise kohtades, saab vabaneda valust ja normaliseerida organismi funktsionaalse seisundi.
Kestus: 45 min – 45 €
Kestus: 60 min – 55 €

Tai aroomiõlimassaaž

Õndsuse minutid. Tai aroomiõlimassaaž. See massaaž on võluv kooslus lihas- ja punktmassaažist, õrnast käsiteraapiast ja erakordsest käte hellusest. Kogu keha masseeritakse aroomiõlidega.
Õlid mõjuvad kehale, nende lõhn aga emotsioonidele ja hingele. Eeterlikud komponendid taimsetes õlides reflektoorselt mõjuvad närvilõpmetele, kapillaaridele ja bioloogiliselt aktiivsetele punktidele. Paljud õli komponendid on tugevad toksiinide ja jääkainete eemaldajad.
Tervendavate lõhnade sissehingamine vabastab Teid peavalust, nohust, külmetusest, stressist, unetusest ja üldisest väsimusest. Teie nahk saab niisutatud ja hästi lõhnavaks ning hing rahulikuks ja rõõmsaks. Sügav lõõgastus ja meeldivate emotsioonide voog on Teile garanteeritud!
Kestus: 60 min – 55 €
Kestus: 90 min – 70 €