Broneeri aeg: +372 5556 5938
Narva mnt 59, Tallinn – Vaata kaarti

Ida-Express

Programmi eesmärk on viia teie keha tasakaalu ja harmoonia olekusse. Tai massaaži ajal masseeritakse kogu keha alates varbaotstest, kus on kontsentreeritud palju punkte, mis vastutavad erinevatele elundite talituse eest, kuni pealaeni. Kvaliteetne Tai massaaž – see on rituaal teha Head igale patsiendile. Massöörid tunnetavad iga inimese energeetikat. Tai massaaži ajal saate nautida rahu oma kehas ja vabadust linnarütmist.

 • Tai jalatallamassaaž
 • Tai traditsiooniline massaaž või Tai aroomiõlimassaaž
 • Tai peamassaaž
  • Tai Jalatalla massaaž

   Kahjuks meil pole tavaks hoolitseda jalgade eest nii nagu käte või näo eest. Jalamassaaž ei ole meil nii populaarne kui Idas. Võibolla sellepärast, et me lihtsalt ei tea, kui positiivset see mõjub kogu kehale ja millise naudinguga on tegemist!

   Käesolev massaaž on suurepäraseks vahendiks stressi leevendamisel, närviteede lahtiblokeerimisel ja vereringe ja lümfiringe parandamisel. Tunni aja jooksul töötab massöör hoolikalt läbi kõik eluliselt tähtsad punktid teie jalatallal alates kannast kuni varbaotsteni ja aktiveerib kõiki energeetilised kanalid. Seda massaaži tehakse spetsiaalses toolis kasutades Tai palsamit.

  • Tai traditsiooniline massaaž

   Traditsiooniline Tai massaaž on kõige populaarsem massaaž Tai Kuningriigis ning seda nimetatakse tervendavaks massaažiks. Selle massaži peamiseks eesmärgiks on viia organism tasakaalu ja harmoonia olekusse ja seega tervendada kogu Teie keha.
   Poolteist tundi meistri tervendavate käte all viivad Teid Ida ainulaadsesse maailma. Seanss toimub spetsiaalsel põrandamatil, nagu ütlevad massöörid:“maa peal.” Kontakt maapinnaga – see on tähtis element traditsioonilises Tai massaažis. Valmistuge selleks, et kõik, mis Teiega hakkab juhtuma, on üsna erinev meie massaaži arusaamast. Iga rakukene Teie kehas saab massööri poolt hoolikalt läbi töödeldud. Massöör töötab sõrmedega, kätega, küünarnukkidega, põlvedega ja kogu kehaga. Venitused, mis meenutavad joogat, võivad tunduda Teile veidi tugevad. Ärge muretsege, Teid ootab ees füüsiline ja emotsionaalne noorenemine: teie selgroog ja lihased muutuvad paindlikumaks, mõtted aga selgemaks.

   Või

  • Tai aroomiõlimassaaž

  • Tai peamassaaž

   Lõõgastav Tai aroomiõlimassaaž on võluv kooslus lihas-, ja punktmassaažist, õrnast käsiteraapiast ja erakordsest käte hellusest. Kogu keha masseeritakse aroomiõlidega.

 

Kestus: 120 min
SPA programmi hind – 120 €