Broneeri aeg: +372 5556 5938
Narva mnt 59, Tallinn – Vaata kaarti
Guinot
Guinot kosmeetik ei ole lihtsalt kosmeetik, ta on iluterapeut – Sinu ilu isiklik iluarst.
Guinot ajalugu tähendab aastaid uuendusi ja edu. Seda kroonis aastal 2002 saavutatud juhtpositsioon iluhoolduses Prantsusmaal ja seejärel ka kogu maailmas.
Maailmas on 14 000 Guinot kosmeetikut, kellel on terane silm ja oskuslikud käed. Seda võibki eeldada, kuna neid valitakse selle eriala parimate esindajate hulgast ja nad läbivad igal maal Guinot väljaõppe ja täienduskoolituse, millele lisandub eriväljaõpe iga uue väljalastud tootega.
Guinot salong koos kogenud kosmeetikutega pakub ainulaadseid nahahooldusvõtteid, mis on juba võitnud klientide usalduse. Kosmeetikud annavad teile ka nõu Guinot nahahooldustoodete osas – need on saadaval ainult parimates ilusalongides ja pakuvad tõelist teaduslikku garantiid.
Pea meeles, et kõige parem tee nooruse säilitamisel on järjepidevus ja regulaarsus! Ära jäta oma naha eest hoolitsemist unarusse, sest nahk on nagu taim, mille ühekordsest kastmisest ja väetamisest ei piisa, et säilitada taime elujõudu ja ilu. Nii nagu taim näitab välja oma tänulikkust, kasvades suuremaks ning ilusamaks toimib ka nahk. Naha eest järjepidevalt hoolitsedes märkad positiivseid muutusied ning nahk püsib tunduvalt kauem nooruslik, särav ning elujõuline.

LIFT SUMMUM

hooldus on loodud taastamaks naha pingsust ja nooruslikkust tänu pinguldava massaažitehnika ja efektimaskilde (nägu, kael, dekoltee) koostoimele. Hoolduse jooksul käsitletakse väga suurt pinda, põhjaliklt käsitletakse – nägu, kaela- ja dekoltee nahka.

Hooldus algab puhastusest ja topelttoimivast koorimisest, seejärel kannab iluterapeut teie nahale WRINKLE ERASER  kontsentraati, mis töötleb survamassaažiga igat kortsukest näol, kaelal ja dekolteel. Kui iga kortsuke on töödeldud, järgmisena kaetakse nahk erinevate maskidega.

LIFT SUMMUM hooldust soovitatakse 3-seansilise kuurina või koos Hydradermie ja Hydra Lift hooldustega. Samuti see on suurepärane kiir-ilu hooldus enne tähtsat sündmust! Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele ja kõikidele, kes ihkavad rohkem pingul, trimmis ja nooruslikumat nahka.
Kestus: 75 min – 95 €

AGE SUMMUM

hooldus on ideaalne naistele kes soovivad ennast tunda nooremana. Vähem kui tunniga on näo, kaela ning dekoltee väljanägemine mitme aasta võrra noorem. Kogu hooldus on nagu reis naudingute maailma.

Hoolduse käigus naudid erinevaid massaaže ja maski, mis aitavad viia nahka väärtuslike toimeained. Iga hoolduse järgnev toode jääb nahka, seda ei eemaldata näolt, mis annab võimaluse toimeainetel kauem mõjuda ja saavutada maksimaalne tulemus. Milleks on vananemismärkide vähenemine, silutud on ka kõige peenemad kortsukesed, nahk on siidiselt sile ning särav.

Protseduur sisaldab käte, näo, kaela ja dekoltee massaaži, kasutades C-vitamiiniga seerumit, mis mõjutab jumet ja võitleb esimeste vananemisvastaste ilmingute ja kortsudega.

Kestus: 75 min – 82 €

Hydradermie „Double Ionisation“

Kauni ja särava naha saladus on selle hea niisutatus ja puhtus. Hydradermie hooldus puhastab nahka tänu mahedale ioniseerimisele sügavamalt kui naha pindmine kiht, töödeldes igat poori näol ja kaelal. Lisaks saab nahk põhjalikult niisutatud ning rikastatud aktiivainetega, mis aitavad nahal uueneda. Hoolduse käigus valitakse kõik tooted arvestades Sinu naha vajadusi. Hydradermie hooldus lõpeb lõõgastava massaažiga ning nahale sobilike maskide ja kreemide pealekandmisega.
Kestus: 75 min – 66 €

Hydradermie Age Logic

Luksuslik ja ülitõhus noorendav hooldus, kus erilise tähelepanu osaliseks saab nii nägu, silmaümbrus, kael kui ka dekoltee. Hoolduses kasutatakse spetsiaalset seerum-geeli, mis lükkab ümber naha vananemise loogika. Lõõgastav massaaž ning efektiivne mask ja näokreem taastavad naha nooruslikkuse ja kauni sära.
Kestus: 90 min – 72 €

Hydra Lift

Näo- ja kaelalihaseid pinguldav hooldus, mis taastab lihaste toonuse ja pingsuse läbi maheda mikrovoolu. Hoolduse algfaasis stimuleeritakse lümfiringlust, et viia kudedest välja liigne vedelik ja toksiinid, kirgastades nii jumet ja vähendades turseid. Seejärel teostatav lihaste stimulatsioon pinguldab silmnähtavalt näokontuure ning aktiveerib naha rakulise aktiivsuse. Hooldust kroonib lõõgastav massaaž ning nahale sobilike maskide ja kreemide pealekandmine.
Kestus: 90 min – 69 €

Hydra Lift Express

Näo- ja kaelalihaseid pinguldav hooldus, mis taastab lihaste toonuse ja pingsuse läbi maheda mikrovoolu. Hoolduse algfaasis stimuleeritakse lümfiringlust, et viia kudedest välja liigne vedelik ja toksiinid, kirgastades nii jumet ja vähendades turseid. Seejärel teostatav lihaste stimulatsioon pinguldab silmnähtavalt näokontuure ning aktiveerib naha rakulise aktiivsuse. Hooldust kroonib lõõgastav massaaž ning nahale sobilike maskide ja kreemide pealekandmine.
Kestus: 30 min – 39 €

Hydra Lift Yeux

Silmi ümbritsev nahk on eriti õrn ning vanusega väheneb ka silmaümbruse lihaste toonus, mistõttu see piirkond vananeb kiiremini. Hydra Lift Eye`s hoolduses tõuseb maheda mikrovoolu abil silmaümbruse lihastoonus, tänu millele pilk on avatum ning kortsukesed vähenevad. Hooldus pühib ära väsimuse tunnused, nagu tumedad silmaalused ja tursed. Hoolduse käigus teostatakse silmakontuuri lõõgastav massaaž ning kantakse peale nahka siluv mask. Lõpetuseks viimistletakse nahk sobilike näo- ja silmakreemidega.
Kestus: 45 min – 45 €

Hydradermie + Hydra Lift hooldus

Kõikehõlmav luksuslik hooldus, milles on ühendatud sügavpuhastav ja niisutav Hydradermie ning näokontuure tõstev Hydra Lift hooldus. Hoolduse jooksul käsitletakse Sinu nägu, silmaümbrust, kaela, dekolteed ja käsi. Kohese efektiga hooldus puhastab, niisutab ning pinguldab nahka. Nahk muutub klaariks ja siidiselt pehmeks, märkimistväärselt tõuseb näoovaal, silmaümbruse ning kaela nahk on pinguldunud. Sobib ideaalselt tähtpäevadeks (pulmad, sünnipäev, pidulik koosviibimine jne), mil soovitakse kohest efekti.
Kestus: 90 min – 90 €

Hydradermie Age Logic + Hydra Lift hooldus

Täiuslik hooldus Sinu nahale võitlemaks vananemisvastaste ilmingute ja kortsudega. Kaks erihooldust – Age Logic ja Hydra Lift üheskoos! Tõeline innovatsioon 40+ nahale! Hoolduses kasutatakse luksuslikku Age Logic geel-seerumit. Sisaldab näo-,kaela-ja dekolteehooldust.
Kestus: 105 min – 95 €

Eye Logic

Erihooldus silmaümbrusele, keskendub konkreetselt silmaümbrusele ning leevendab kolme vanuse ja väsimusega seotud silmaümbrusprobleemi. Silub koheselt kortse, alandab turset ja vähendab tumedaid
rõngaid silmade ümber. Kliiniliselt tõestatud efekt: hoolitsus tõstab kortsu põhja kuni 40%! Tulemused on märgatavad juba peale esimest hooldust !
Kestus: 45 min – 50 €

Hydra Lift + Eye Logic

Kestus: 90 min - 105 €

Liftosome

Hooldus on loodud lõtvunud naha toonuse tõstmiseks. Intensiivselt nahka pinguldav ning rikkalikult C-vitamiini sisaldav isesoojeneva efektiga mask täidab naha uue energiaga ning taastab selle elastsuse. Hoolduse krooniks on lõõgastav massaaž biopeptiide sisaldava seerumiga, mis on sügava ja pikaajalise toimega. Liftosome taastab koheselt naha nooruslikkuse ja kauni jume. See on suurepärane ka kiir-ilu hooldusena näiteks enne tähtsat sündmust.
Kestus: 75 min - 75 €

Longue vie Soleil

Ainulaadne hooldus valmistab Sinu naha ette päevitamiseks ning parandab pärast päevitamisest tekkinud nahakahjustused.
Tulemused: hoolduse tulemusena päevitub nahk ühtlasemalt ning intensiivsemalt. Naha loomulik kaitsevõime on tugevdatud ning on paremini ette valmistatud esimesteks päikesevannideks.
UV-kiirguse poolt tekitatud kahju on neutraliseeritud ning päevitus muutub sügavamaks ja kestab kauem. Nahk särab ilust ning on nooruslikum.
Kestus: 75 min – 67 €