Broneeri aeg: +372 5556 5938
Narva mnt 59, Tallinn – Vaata kaarti
Ericson Laboratoire
Ericson Laboratoire võimaldavad kosmetoloogil tagada kliendile silmnähtavate tulemustega isikupärane ja efektiivne hooldus!
Kõikehõlmavad lahendused ka kõige nõudlikumate klientide probleemidele tänu professionaalse hoolduse protseduuride tohutule vaheldusrikkusele.
Kasutusel olevad aktiivsed komponendid on ainult taimset ja merelist päritolu ning valmistatud biotehnoloogiate abil, seega on nad täiesti naturaalsed ning kõrgelt kontsentreeritud.
Oleme võimelised jagu saama kõigist nahaprobleemidest: vananemine, näokuju muutumine, hormoonide ja energia puudujääk, kortsud, väikesed armid, hüperkeratoos ja naha kuivus, suurenenud rasueritus, seborröa ja akne, pigmendilaigud, punetused ja kuperoos.

SENSETIVE PRO

TÕHUS LAHENDUS TUNDLIKU NAHA PROBLEEMIDELE UUENDUSLIKE NEUROGENEETILISTE PREPARAADIDE ALUSEL

Põhiliseks põhjuseks tundlik nahk peavad nad teatud toiduainete talumatust. Naha suurenenud tundlikkuse ilminguteks on põletikud, punetused, kestendus ja kuivus. Kui teie nahk reageerib sellisel moel lülmale või päikesle, söögile või jookidele, kosmeetikale või ravimitele ning stressile ja Te ei põe mingeid haigusi siis on teil tundlik nahk. Tundliku naha hooldamine pole lihtne ülesanne.

ERICSON LABORATOIRE teadus- ja uurimislabor on välja töötanud PÕHIMÕTTELISELT uue TOIMEMEHHANISMI tundliku naha jaoks. Biokeemikute, neurobioloogide ja geneetikute koostöö on aidanud luua ainulaadse koostise, mis sobib täielikult tundliku naha probleemide lahendamiseks. Kaasaegne kosmetoloogia on saanud efektiivse vahendi – SENSITIVE PRO tootesarja. See ühendab endas Teaduse (preparaatide efektiivsus on tõestatud vitro ja in vitro testidega) ja Naudingu (mugavuse ja kerguse meeldiv tunne), et lahendada tundliku naha probleemid, leevendada põletikud ning vähendada reageerimisvõimet.

Kestus: 75 min - 70 €

 

SLIM FACE LIFT

PINGULDAMINE+MODELLEERIMINE

ÕIGE HOOLDUS MIS SUUDAB AEGLASTADA VANANEMIST !

Tõeline noorenemine on kaasaegsete teaduslike uuringute täpselt sõnastatud põhiline eesmärk. Eriliste rakkude – niinimetatud „kasvufaktorite“ – viimased uuringud on näidanud, et tõelise noorenemise protsesse on võimalik reaalselt stimuleerida!

ERICSON LABORATOIRE suunas sellesse perspektiivikasse valdkonda palju aega ja ressursse. Eriti põhjalikult uuriti fibroblastide kasvufaktorit (FGF), mis avaldab naha seisundile ainulaadset mõju, suunab rakkude jagunemisprotsesse, aitab kaasa nahavigastustuste paranemisele ning stimuleerib kollageeni tootmist. Nende teoreetiliste uuringute põhjal sai loodud ja põhjalikult läbi testitud uus aktiivne kompleks Linefactor, mis aktiveerib rakkude jagunemisprotsessid, parandades „maagiliselt“ naha välisilmet, elastsust ja vetruvust ning vähendab kortsude hulka, korrigeerides vanusega tekkivaid näokujudefekte.

Kahel naisterühmal (vanuses 40-50 aastat ja 50-60 aastat) läbi viidud kliinilised uuringud näitasid, et kudede tekstuuri, elastsuse ja tiheduse taastumine aitas muuta nahka ligi 10 aasta  võrra nooremaks. Seda kõike ainult 42 päevaga! Õnneks on nende jaoks, kes ei kiirusta kirurginoa alla, olemas esteetilise kosmetoloogia mittekirurgilised uuenduslikud meetodid, mis pakuvad reaalset, turvalist ja elegantset alternatiivi operatsioonidele. NÜÜD ON VÕIMALIK REAALSELT PEATADA nahaaluse rasva moodustumise protsessid ning KIIRENDADA nahakudesid tugevdava kollageeni tootmist. Meie protseduur kasutab  aktiivseid molekule kahe olulisima probleemi lahendamiseks:

− lokaalsete rasvaladestuste vähendamine näokuju selgemaks piiritlemiseks kõige probleemsemates piirkondades (põsed, topeltlõug ja kael)

− loomuliku näokuju taastamine  läbivajunud kudede tugevdamise teel

Hämmastavad tulemused mis ületavad kõiki ootusi!

Kestus: 90 min – 89 €