Broneeri aeg: +372 5556 5938
Narva mnt 59, Tallinn – Vaata kaarti
Ericson kehahooldus

AQUA-THERMY

7-l vetikaliigil ning atomiseeritud mereplasmaseerumil põhinev Spa-kehahooldus
Ülimugav ja ainulaadne AQUA-THERMY programm kasutab esmakordselt haruldaste merevetikate ja uusimate biotehnoloogiliste komplekside kombinatsiooni. Kõik on kuulnud vetikate kasulikkusest, kuid enamik tarbijaid suhtuvad vetikatel põhinevatesse preparaatidesse eelarvamustega, kartes ebameeldivat lõhna. Oleme suutnud seda vältida, tänu erilisele valmistamistehnoloogiale ning toodetele lisatud naturaalsetele eeterlikele õlidele pole AQUA-THERMY preparaatidel vetikatele omast spetsiifilist lõhna, ent kõik nende kasulikud omadused on säilinud!

AQUA-THERMY programm aitab saavutada silmnähtavaid tulemusi: naha niisutustase optimeerub, organism küllastub mineraalainete, mikroelementide ja aminohapetega (sh 8 eluliselt vajalikku aminohapet, mida organism ei suuda ise sünteesida ning peab saama väljastpoolt!). Suurt kehapinda katvad mähised annavad ainevahetusele võimsa tõuke. Vereringe paraneb, naha elastsus ja toonus suurenevad, venitusarmid kaovad, toksiinid väljuvad organismist rasu- ja higinäärmete kaudu. Sellele lisandub kehakaalu ja tselluliidi märgatav vähenemine. Juba esimese protseduuri järel on puusade, vöö- ja istmikuümbermõõt tunduvalt väiksem, ilusalongi järjepidav külastamine võimaldab kehakuju veelgi põhjalikumalt modelleerida.

Ideaalne vahend toonuse tõstmiseks ja salenemiseks:

 • üldine kehakaalu vähenemine
 • lokaalsete rasvaladestuste ja tselluliidilmingute vähenemine
 • venitusarmide ravi
 • detoksikatsioon
 • nahareljeefi ja -kvaliteedi paranemine
 • parem enesetunne
 • võitlus organismi üldise väsimuse vastu

Kestus: 120 min – 60 €
4 korda – 228 €
6 korda – 324 €

 

CELLULITE-VIB

Termo-ja vibrošokk rasvale ja tselluliidile: lokaalsete rasvaladestuste ravi
Programm CELLULITE-VIB on salendamisprotsessi kiirendavate ning toetavate tehnikate kogum. Seda ei saa nimetada mugavaks SPA-protseduuriks. Tegemist on raviva programmiga, kuid ülekaalust lahti saamise nimel tasub mõnikord vaeva näha.

CELLULITE-VIB märkimisväärne tselluliidivastane toime saavutatakse soojendavate ja vibratsioonil põhinevate tehniliste võtete vaheldamise teel. Lokaalne temperatuuritõus aitab kaasa veresoonte laienemisele ning kutsub esile intensiivse vere juurdevoolu hüpodermisesse, lihtsustades aktiivsete rasvapõletuskokteilide tungimist rasvkudedesse. Protseduuri esimesel etapil kasutatakse ülivõimsaid seerumeid, mis tungivad rasvarakkudesse ning sekkuvad Teie ainevahetusse, lõhestades rasvu. Järgnev kosmeetiliste vahendite kasutamine kutsub esile ultrahelilaadse efekti. See „passiivne treening“ mõjub soodsalt vere- ja lümfisoontele ning kiirendab toksiinide, rasvade lagunemisproduktide ja liigse vedeliku väljatamist. Organism põletab rasvarakkudest saadud kaloreid! Termo- ja vibrošoki seisundis on keha sunnitud enda soojendamiseks energiat kulutama, kõik ainevahetusprotsessid aktiveeruvad ning jääkained viiakse organismist kiiremini välja. Ultraheli on iluravis juba ammu tuntud kui kõige optimaalsem viis rasvkoe mõjutamiseks.

Tänu adipotsüütide vahelisi sidemeid lõhkuvate innovaatiliste preparaatide avastamisele on meie ettekujutus ultrahelil põhinevatest protseduurist nüüd radikaalselt muutunud! Protseduur, mis ühendab 3 rasvaladestuste vastase võitluse olulisemat etappi, on äärmiselt efektiivne viis salenemiseks ning kehakuju modelleerimiseks!

Ilusalongi protseduur koosneb 7 etapist ning aitab kiiresti saavutada silmnähtavaid tulemusi, mille hulgas on ka rasvaladestuste märkimisväärne vähenemine!

 • rasva vabastamine adipotsüütidest
 • rasvkoe harvendamine
 • rasvade põletamine
 • jääkainete väljutamine
 • tursete vähenemine

Kestus: 75 min – 60 €
4 korda – 228 €
6 korda – 324 €