Broneeri aeg: +372 5556 5938
Narva mnt 59, Tallinn – Vaata kaarti

Morpho Bust

Rindade pingludamine, kuju muutmine ning prinkuse tõstmine. Rindade ja dekolteenaha hooldus.
Miski pole nii võrgutav kui kauni naise rinnad, paraku pole nende ilu kuigi kauakestev… Tänapäeval ei häbene naised oma kehavorme demonstreerida, sellepärast vajavad rinnad ning dekolteepiirkond erilist ning põhjalikult läbi mõeldud hooldust. Ilukirurgia suunas vaatavate klientide kasvava nõudluse rahuldamiseks oleme loonud innovatiivse toote, mis aitab suurendada rindade mahtu, vältides samas ilulõikustega kaasnevaid kirurgilisi traumasid ning arme.
Ilusalongis läbiviidavat professionaalset protseduuri ning koduse hoolduse vahendeid võib lugeda tõelisteks kunstiteosteks!

Iga protseduuriga kaasneb progresseeruv lokaalse rasvkoe hulga suurenemine, mis suurendab märgatavalt rindade mahtu ning korrigeerib sujuvalt nende kuju. Venitusarmid ja kapillaaride jäljed kaovad täielikult, rindade ja dekoltee nahk muutub pehmeks ja sametiseks. Seda kõike on võimalik saavutada ilma kirurgiliste traumadeta, häirimata õrna kehapiirkonna füsioloogiat. Oleme leidnud täiesti turvalise viisi kõigi piimanäärmetes aset leidvate protsesside tulemuslikuks aktiveerimiseks.

Mida rohkem Te oma rindade eest hoolitsete, seda ilusamaks nad muutuvad!
Hooldus sisaldab intensiivset ravi:

  • Derma-koorimine
  • multiaktiivne pinguldav seerum
  • kreem-mask
  • modelleeriv mask
  • kreem

Soovitame läbida kursuse 7-10 korda.

Kestus: 1h
1 kord – 55 €
7 korda – 367 €
10korda – 499 €